if_photoif_put_inmenu
ПВП "НАСОСЕНЕРГОПРОМ"
Зателефонуйте нам!
+380 (97) +380 (97) 472-25-55 Показати
+380 (66) +380 (66) 861-08-05 Показати

Компанія Pentax

02 жовтня 2014

У 1990 році в результаті злиття двох підприємств Elettromac і Zetabase на ринку насосного обладнання з'явився ще один гравець - компанія Pentax, яка  відрізняється від інших компаній високою продуктивністю і високою конкурентоспроможністю. У чому успіх компанії? По-перше, вся випускати  продукція характеризується відмінною зносостійкістю, високою продуктивністю і надійністю. По-друге, впровадження нових технічних  рішень разом з комплексним вивченням попиту і вимог клієнтів дозволило компанії вийти на новий рівень якості продукції, що випускається.

Відмінною рисою компанії Pentax (Пентакс) є гнучкість виробництва, завдяки чому час на обробку замовлень максимально скорочується,  а випускається продукції адаптується під споживчий попит; асортимент продукції постійно розширюється та оновлюється. Перед тим як  продукція надходить в масове виробництво вона проходить складні технічні випробування, які підтверджують її надійність.

Не секрет, що Pentax - це експортно-орієнтована компанія, про що свідчить той факт, що продукція поставляється в більш  ніж 90 країн світу, а це близько 80% від загального випуску. Починаючи з 2001 року, на підприємстві впровадили сертифіковану систему якості, яка  відповідає міжнародним вимогам UNI EN ISO 9001, а також низькі інших стандартів безпеки. Насоси та насосне обладнання Пентакс  відповідає європейським стандартам, про що свідчить маркування СЕ.

Якісне побутове і промислове устаткування Pentax - відцентрові насоси, зважених насоси, багатоступінчасті насоси, насоси  вихрові, глибинні, занурені використовуються:

- в промисловості, де застосування високопродуктивного обладнання - сучасна необхідність;

- В сільськогосподарському секторі, де є необхідність в обладнанні, стійким до суворих погодних умов;

- В цивільному будівельному секторі, в якому необхідно дотримуватися всі технічні специфікації;

- В повсякденному житті, коли необхідно використовувати зручне, а головне негучний обладнання.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×