if_photoif_put_inmenu
ПВП "НАСОСЕНЕРГОПРОМ"
Зателефонуйте нам!
+380 (97) +380 (97) 472-25-55 Показати
+380 (66) +380 (66) 861-08-05 Показати

Rovatti Pompe

02 жовтня 2014

Rovatti Pompe (Італія) заснована в 1953 році і належить родині Rovatti. Уже більш ніж 60 років бренд "Rovatti Pompe" є синонімом якості та технічного  прогресу. Компанія спеціалізується на розробці і на виробництві відцентрових глибинних насосів, багатоступеневих насосів високого  тиску, поверхневих насосів різних типів.

Особливу увагу компанія приділяє новим дослідженням і розробкам, застосуванню сучасних технологій з оптимізації внутрішніх процесів.

Горизонтальні насоси одноступінчасті і багатоступінчасті володіють відмінними гідравлічними характеристиками і високою механічною  міцністю. Насоси Rovatti (Роватті) поставляються разом із спеціальними муфтами для стиковки з дизельними двигунами, що значно спрощує  процес монтажу. Литі частини насосів - дифузор і лопаті - вироблені з високоміцного чавуну.

Насоси Роватті відповідають міжнародним стандартам і розраховані для використання в промисловому сегменті. Вся продукція ретельно  тестується на предмет якості, надійності та ефективності. & nbsp;

Дізнатися детальніше про ціну та наявність насосного обладнання, який насос або насосне обладнання купити, можна зателефонувавши менеджерам або скористатися  формою зворотного зв'язку на сайті інтернет магазина насосів та насосного обладнання NEP.UA.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×