if_photoif_put_inmenu
ПВП "НАСОСЕНЕРГОПРОМ"
Зателефонуйте нам!
+380 (97) +380 (97) 472-25-55 Показати
+380 (66) +380 (66) 861-08-05 Показати

Varisco

02 жовтня 2014

Бренд Varisco асоціюється з якістю і надійністю застосування насосного обладнання в складних експлуатаційних умовах. Компанія Varisco  була заснована в 1932 році в Італії і спеціалізувалася на різної виробничої діяльністю. Історія успіху починається з 1948 року,  коли з конвеєра вийшов перший насос. З того часу компанія займається випуском насосного обладнання.

Сьогодні компанія складається з групи підприємств з величезними інвестиціями, завдяки яким Varisco перебуває в лідерах виробництва насосного  обладнання.

Компанія виробляє відцентрові насоси, високоміцні шестеренні насоси з чавуну і нержавіючої сталі для перекачування сильно забруднених  рідин з високим ступенем абразивності, в'язкості, наявністю механічних домішок.

Насоси та насосне обладнання застосовують в хімічній, лакофарбовій, целюлозно-паперової сегментах промисловості, у будівництві та ін.

На підприємстві працює команда професіоналів своєї справи. Вся продукція, що випускається піддається ретельному тестуванню в лабораторіях  і & laquo; в польових випробуваннях & raquo;. & nbsp; Нові технології, інноваційні ідеї розробляються в унікальному науково-дослідному центрі Varisco.

Італійська компанія Varisco спеціалізується на виробництві відцентрових насосах для рідин з твердими частинками від 1,5” до 12” і об'ємних  насосах для рідин з в'язкістю від 0,5” до 10”. Асортимент продукції також охоплює автоматичні мото помпи пожежні (застосовують  для систем з рукавами або з централізованою системою зрошення), заглибні дренажні насоси, землесосні насоси.

Всі насоси володіють сертифікатами якості і відповідають міжнародним стандартам. Приміром, горизонтальні відцентрові насоси Varisco  марки N, які відповідають стандарту EN 733, ідеальні для перекачування рідини без вмісту твердих частинок. Насосні фланці відповідають  стандарту DIN 2533. Конструкція даного насоса дозволяє виконувати заміну импеллера і приводного механізму без демонтажних робіт трубопроводу.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×