if_photoif_put_inmenu
ПВП "НАСОСЕНЕРГОПРОМ"
Зателефонуйте нам!
+380 (97) +380 (97) 472-25-55 Показати
+380 (66) +380 (66) 861-08-05 Показати

Асортимент продукції ПВП "НАСОСЕНЕРГОПРОМ"

31 липня 2012

Компанія «Насосенергопром» з 1994 р. успішно та професійно займається реалізацією насосного обладнання, електродвигунів, запірно-регулюючої та запобіжної трубопровідної арматури. В умовах жорсткої конкуренції 20-річний досвід роботи на ринку, професіоналізм, наполегливість і висока кваліфікація наших фахівців, дозволяють нам співпрацювати з більш ніж 3500 надійними і добросовісними партнерами.

Всі зусилля співробітників спрямовані на підтримку заслуженого авторитету компанії серед постійних та потенційних клієнтів та отримання високої оцінки своєї діяльності. В умовах постійного зростання цін на енергоносії - актуальна проблема вибору сучасного, надійного в експлуатації енергозберігаючого обладнання. Досвідчені фахівці компанії завжди допоможуть підібрати обладнання, враховуючи всі побажання замовника, а також індивідуальні особливості кожного об'єкта.

Ми зацікавлені в співробітництві як з роздрібними покупцями, так і з гігантами промислової індустрії. Тому індивідуально підходимо до кожного клієнта і пропонуємо гнучку систему знижок.

Основними напрямками діяльності компанії «Насосенергопром» є:

-          продаж промислового та побутового насосного обладнання вітчизняних і відомих закордонних виробників – Pentax, Wilo, Grundfos, ГМС – насосы, Saer, Lowara, Pedrollo, Calpeda та інших.

-       продаж запірної трубопровідної арматури – засувки чавунні та стальні, затвори, клапани, крани кульові латунні, чавунні і стальні, вентилі, фланці, відводи, переходи.

-    продаж запобіжної та регулюючої арматури – запобіжні клапани, регулятори тиску, потоку, лічильники води.

-          Продаж електродвигунів загальнопромислового та вибухозахищеного виконання.

-      Продаж вентиляторів, компресорів тиском до 400 бар, пристроїв захисту та керування роботою електроустановок, кабельно-провідникової продукції.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×